Нафтогаз отримав дозволи на буріння 11 свердловин, які були заблоковані через карантинні обмеження

АТ «Укргазвидобування»(УГВ), що входить до Групи Нафтогаз отримала дозволи на буріння 11 нових свердловин, які були заблоковані 4 місяці тому, через відсутність висновків з оцінки впливу на довкілля (ОВД), а ті в свою чергу не надавалися з причин карантинних обмежень. Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

За повідомленням, у Нафтогазі уже стартували роботи над спорудженням першої з 11-ти свердловин -  №62 на Комишнянському родовищі .

Однак за попередніми оцінками Нафтогазу, через 4 місяці простою, компанія може недоотримати до 200млн куб м газу у 2020-2021рр. Відповідно і бюджет країни недоотримає податків від потенційної реалізації цього газу, зауважили в пресслужбі.

Нагадаємо, у лютому-березні 2020р «Укргазвидобування» підготувало всі необхідні документи в межах розпочатих процедур ОВД і передала їх на розгляд уповноважених органів. Але враховуючи ситуацію, спричинену коронавірусом, а також недосконалість чинного законодавства у сфері проведення ОВД, УГВ вимушене було повторно подавати оголошення про початок громадських обговорень, що призвело до збільшення строків відтермінування початку робіт на 4 місяці.

13:17 / 29 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події