Нафтогаз оновив обладнання на Локачівській газовій електростанції

АТ «Укргазвидобування» (Група Нафтогаз) провело оновлення двигунів та редукторів на газовій електростанції, яка знаходиться в межах Локачинського нафтогазопромислу, у Волинській області, повідомляють в компанії.

Локачинський нафтогазопромисел обслуговує 26 свердловин, звідки видобувають газ із вмістом сірководню. Оскільки його неможливо напряму використовувати в побутових цілях. Тож на території побудовано комплекс очисних сепараторів, які на молекулярному рівні очищують газ від води і домішок. Чистий газ іде на потреби споживачів, а домішки сірководню спалюються і перетворюються на електроенергію.

Газова електростанція, що переробляє домішки з видобутого газу на електроенергію працює уже 18 років та виробляє в середньому близько 180 МВт електроенергії на добу.

Щоб вся система працювала злагоджено, двигун та редуктори, що приводять в дію генератор електричного струму від Solar Turbines кожні 30 тис мотогодин відправляють на профілактику в Чехію. Весь цикл заміни обладнання триває близько 6 місяців. У ці терміни закладено час на демонтаж, упакування, транспортування, митні процедури, ремонті роботи на заводі підрядника і, за тією самою логістикою, – повернення до України.

В Нафтогазі відзначають, що завдяки такій схемі робіт, і маючи два комплекти обладнання, яке потребує періодичної довготривалої профілактики, електростанція не припиняє роботи.

09:18 / 7 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події