Нафтогаз оновив газопровід між двома родовищами до Хрестищенської ДКС

Нафтогаз для ефективнішого видобутку газу з виснажених родовищ оновив наземну інфраструктуру. Так у січні було введено в експлуатацію новий газопровід, який поєднує два родовища: Чутівське та Розпашнівське, повідомляє пресслужба дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування».

За повідомленням, в результаті запуску нового газогону отримали додатково 150 тис куб м на добу. Такого показника вдалося досягти внаслідок перенаправлення потоку газу у внутрішні мережі компанії, що дало змогу знизити робочий тиск на виснаженому родовищі.

Для будівництва об'єкту застосували інноваційний підхід і оптимальну стратегію контрактування, тож газопровід протяжністю 18,8 км та всю необхідну інфраструктуру збудували всього за 8 місяців! Загальна пропускна здатність нового газопроводу – 500 тис куб м на добу. Він забезпечить подачу газу на компримування і комплексну підготовку на вузлову Хрестищенську дотискну компресорну станцію.

Також в дивізіоні «Нафтогаз Розвідка та Видобування» відзначили, що розширення вузьких місць у наземній інфраструктурі – це необхідні рішення для стабілізації видобутку.

17:15 / 21 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події