Нафтогаз і PGNiG підписали меморандум про співпрацю

Нафтогаз та польська нафтогазова компанія PGNiG розглядають можливість співпраці у західному регіоні України, повідомляють у пресслужбі.

Першочерговий акцент Нафтогаз і PGNiG зроблять на вивченні можливостей для спільної розвідки нових площ на Західній Україні, які межують з польським кордоном. Зокрема, партнери допускають співпрацю на Берестянській ділянці, за якою Нафтогаз уклав угоду про розподіл продукції з урядом наприкінці 2020р.

«В результаті спільної роботи Уряду та Нафтогазу нами було отримано стратегічні активи, які дозволяють із впевненістю декларувати найбільший потенціал видобутку вуглеводнів серед країн Європи. Залучаючи міжнародних партнерів, ми пришвидшуємо темпи розкриття ресурсного потенціалу України. PGNiG – це публічна компанія з високими стандартами, яка відкрила низку великих родовищ в Європі. Зокрема, PGNiG має підтверджений успішний досвід відкриття родовищ та видобутку газу у Польщі, в регіоні, що межує з українською частиною Карпат. Я упевнений, ми зможемо досягти взаємовигідної синергії, яка сприятиме досягненню стратегічної мети Нафтогазу – нарощуванню видобутку газу задля досягнення енергетичної незалежності України впродовж 10-ти років», – зазначив головний виконавчий директор Нафтогазу Отто Ватерландер.

Відзначимо, що PGNiG – лідер на польському газовому ринку, який розвиває газовидобувний бізнес в інших країнах, включно з потужною присутністю у Норвегії.

Крім того зазначені компанії  розпочали співпрацю, щодо надання сервісних послуг для спрорудження свердловин. А саме нещодавно Exalo Drilling, що входить до польської групи компаній PGNiG, здобуло перемогу в тендері «Укргазвидобування» на замовлення послуг з цементування свердловини Скиданівського родовища, що на Полтавщині.

14:58 / 30 березня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події