Nafta планує буріння свердловини на Ватажівській площі глибиною 6300м

ТОВ «Нафта РВ» - дочірня компанія словацької Nafta, з метою пошуків та розвідки вуглеводнів планує буріння пошукової свердловини на Ватажівській площі (Полтавська обл) глибиною 6300м.

Про це повідомляється в реєстрі ОВД 1 квітня 2020р.

За намірами планової діяльності, протягом етапу геологічного вивчення Ватажівській площі передбачається:

  •  здійснити щонайменше 45,45 кв км сейсмічного дослідження за методом 3D в межах і провести обробку та інтерпретацію результатів;
  •  пробурити щонайменше одну пошуково-розвідувальну свердловину у межах ділянки геологічного вивчення;
  •  зібрати геологічні дані, дані щодо буріння, випробування та видобутку з розвідувальних свердловин та надати репрезентативні вибірки таких даних Державному Підприємству «Державний інформаційний геологічний фонд України».

Для спорудження свердловин на зазначеній площі, передбачається використання бурових верстатів з дизельелектричним груповим приводом сумарною потужністю до 5000 кВт, проектна глибина свердловин до 6300 м, яка буде уточнена за результатами геофізичних досліджень ділянки.

Нагадаємо вкінці жовтня 2019р, ТОВ «Нафта РВ», одержало перемогу в електронному аукціоні Держгеонадр на придбання Ватажківської площі (Полтавська обл), вартістю 6,794 млн грн.

Як повідомлялося раніше, ще одна компанія з центральноєвропейського енергетичного холдингу Energetický a průmyslový holding (EPH) як і Nafta - EP Ukraine рекомендована міжвідомчою комісією переможцем у 2 конкурсах на умовах угод про розподіл продукції (УРП) на розробку Грунівської (Сумська та Полтавська обл) та Охтирської (Сумська, Полтавська і Харківська обл) ділянок. Остаточне рішення оголосить Кабмін на протязі 1 місяця (до 1 травня 2020р)

Довідка ExPro:

ТОВ «Нафта РВ» (керівник: Любомир Копчік; кінцевий бенефіціар: Даніел Кретінській ) є дочірньою компанією Nafta International B.V. (Нідерланди) та Nafta a.s. (Словацька Республіка), які в свою чергу входить до складу вертикально інтегрованої групи компаній Енергетичного промислового холдингу

Energetický a Průmyslový Holding (EPH) є провідною енергетичною групою компаній в Центральній Європі та включає в себе понад 50 компаній в Чеській Республіці, Словацькій Республіці, Німеччині та Польщі.

Ключовими напрямками діяльності групи компаній EPH є видобуток бурого та кам’яного вугілля, виробництво, розподіл та торгівля електроенергією та теплом, транспортування та зберігання природного газу, надання послуг в сфері енергетики, виробництво технологічного обладнання, розвідка та видобуток вуглеводнів.

12:13 / 7 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події