«Надра Сервіс Груп» планує буріння першої свердловини на Гуменецькій площі

ТОВ «Надра Сервіс Груп» має намір спорудження пошуково-розвідувальної свердловини №1 на Гуменецькій нафтогазоносній площі (Львівська обл), з метою подальшого вилучення вуглеводнів. Про це повідомляється в реєстрі оцінки впливу на довкілля (ОВД) 28 січня 2020р.

За плановою діяльністю, буріння зазначеної свердловини (Гуменецька-1) глибиною 300м планують проводити із використанням бурової установки на дизельному приводі. А зберігати відходи буріння мають намір у ємностях з подальшим вивезенням для захоронення у спеціально призначені місця.

Як повідомляється в нахміра ОВД, конструкція вертикальної свердловини Гуменецька-1 складається з направлення глибиною 0 - 10 м, кондуктора – 0 - 70 м; експлуатаційної колони – 0 - 300 м. Площа земельної ділянки під будівництво свердловини - 0,7 га.

За технічною альтернативою планової діяльності, передбачено спорудження свердловини з використанням електроприводу, та зберігання і захоронення відходів буріння в амбрах на місці спорудження свердловини.

Довідка ExPro:

Ліцензія на геологічне вивчення у тому числі дослідно-промислову розробку Гуменецької нафтогазоносної площі, була придбана в аукціоні Держгеонадр у 2015р компанією ТОВ «Надра Сервіс Груп», за 325,5 тис строком користування - 20р.

ТОВ «Надра Сервіс Груп» (керівник: Юрій Крикливий; засновники: Думенко Сергій та Віва Експлорейшн Лімітед(Кіпр)) здійснює пошуки, розвідку та видобуток вуглеводневої сировини на території Західної України, та володіє спецдозволом на користування надрами Гуменецької площі.

В свою чергу, засновником «Віва Експлорейшн» є кіпрська компанія «Надрекса Холдінгс лімітед». Кінцевими бенефіціарами якої є Думенко Сергій та громадянин Великобританії Девід Пітта.

 

14:27 / 29 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події