На Закарпатті на 8% зросла кількість аварійних викликів

Фахівці аварійно-диспетчерської служби АТ «Закарпатгаз» відпрацювали 1300 аварійних викликів з початку року і порівняно із аналогічним періодом 2018р їх кількість збільшилася на 100, або на 8%.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Закарпатгаз».

Не зважаючи на зростаюче навантаження, видатки на АДС залишаються на рівні 2016р, адже НКРЕКП вже четвертий рік поспіль не переглядає тариф «Закрпатгазу», за рахунок якого фінансується вся робота компанії.

За інформацією начальника аварійно-диспетчерської служби АТ «Закарпатгаз» Тиберія Куштана, сьогодні на підприємстві – 45 бригад АДС. Служба працює цілодобово без вихідних та святкових днів.

«Аварійні бригади працюють за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. Бувало, що наші хлопці виконували роботи, стоячи по коліно у воді, під час Водохреща, коли на вулиці було мінус 15. Бували ситуації, коли терміново треба ремонтувати газопроводи під палючим сонцем серпня. І тут нема «не хочу» чи «не можу», адже часто від рівня професійності та правильних дій залежить не лише безперебійне газопостачання, але й безпека самих закарпатців», – відзначив Тиберій Куштан.

Обов`язковий елемент роботи АДС – це підвищення майстерності за допомогою спеціальних навчальних програм. Серед таких і професійні змагання із колегами, які представляють інші компанії галузі.

Так, цього року бригада «Закарпатгазу» взяла участь у всеукраїнському конкурсі аварійних бригад 104 "Наша майстерність – Ваша безпека", що з 7 по 9 серпня проходив на Волині. Під час змагань газовики проходили кілька конкурсних етапів, результат яких оцінювала спеціальна комісія в складі 12 осіб.

«Нас оцінювали за кількома критеріями. Зокрема, перевіряли рівень оснащення аварійного автомобіля, теоретичні знання фахівців, наявність документації, швидкість одягання протигазу та рятувальних засобів. Але особливий акцент робився на перевірці оперативної та професійної локалізації всією бригадою аварійної ситуації», – розповів учасник змагань, начальник служби контролю за виробництвом «Закарпатгазу» Анатолій Стадніченко.

Всього у цьогорічних змаганнях бере участь 21 команда газорозподільних компаній України. Наступний етап – проведення змагань у центральному та східному регіонах.

09:15 / 13 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події