На тендер УГВ щодо замовлення сервісу бурильних ясів подала пропозицію тільки Weatherford

Закупівля АТ «Укргазвидобування»(УГВ) на замовлення послуг з інженерного супроводу бурильних ясів, вартістю 29,7 млн грн (з ПДВ) не відбулась, через брак поданих пропозицій на участь в ній. Про це повідомляється в системі Prozorro.

Тендер був оголошений 25 лютого 2021р та включав в себе сервіс з інженерного супроводу чотирьох типорозмірів бурильних ясів, що використовуються для запобігання аварій при бурінні свердловин.

Єдину пропозицію на участь в даному тендері подала компанія «Везерфорд Україна». А укціон, котрий мав відбутися 5 травня відмінили, через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Відзначимо, що саме ця компанія не одноразово здобувала перемогу в попередніх аналогічних закупівлях УГВ.

13:37 / 5 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події