На Сумщині на 10% збільшились кількість онлайн платежів за газ

В умовах карантину «Сумигаз Збут» спростив доступ до дістанційних сервісів, що допомогає клієнтам безпечно розраховуватись за спожитий газ.

Тому онлайн платежі зросли на 10%. У той же час значна кількість споживачів газу ще не використовують зручні та безпечні способи сплати, тому у Сумській області зменшилась загальна сплата за спожитий газ й склала 65% .

У «Сумигаз Збут» наголошують, що на сьогодні онлайноплата – найбезпечніший шлях. Та закликають дотримуватись вимог карантину, залишатися вдома й усі питання щодо газопостачання вирішувати за допомогою онлайнсервісів 104.ua. 

При зростанні об’ємів споживання спостерігається тенденція зниження рівня розрахунків за газопостачання.

На кінець березня заборгованість побутових споживачів газу на Сумщіні складає понад 80 млн грн.

Щоб не стати заручником боргів у майбутньому кожен споживач природного газу Сумщини може в режимі онлайн перевіряти та контролювати стан рахунку як в "Особистому кабінеті" на 104.ua, так й мобільних додатках 104 Mobile, telegram та viber ботах 7104UA.

Це сервіси комфортні та доступні 24 години на добу.

14:35 / 31 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події