На Прикарпатті тестують газове обладнання від RGC Production для експорту в Європу

Унікальні шафові регулятори газу від RGC Production, розраховані на роботу із воднем, від сьогодні випробовують на спецполігоні АТ «Івано-Франківськгаз» у Богородчанах.

Три дні поспіль п’ять ШГРП (шафових газорозподільних пунктів) різних моделей, та один вузол обліку газу виробництва RGC Production тестуватимуть сумішшю із 20% водню та 80% природного газу.

Випробування дадуть відповідь – чи здатне обладнання українського виробництва працювати із воднем.

Це необхідне для сертифікації обладнання та виходу на європейські ринки. Нагляд за процесом тестування продукції RGC Production здійснюють спеціалісти світового лідера з сертифікації і контролю якості процесів та продуктів Бюро Верітас.

«В рамках водневого проєкту Регіональної газової компанії ми вже другий рік поспіль проводимо дослідження впливу газоводневої суміші на газорозподільні мережі та газові прилади. Такі експерименти допоможуть підготувати газорозподільні мережі до редизайну із можливостю їх роботи з чистими видами енергії», - говорить технічний директор АТ «Івано-Франківськгаз» Ігор Височанський.

Дослідження по використанню суміші водню проводяться загалом на п’яти полігонах: в Івано-Франківській, Дніпропетровській, Волинській, Житомирській та Харківській областях.

15:39 / 21 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події