На 1 липня клієнти «Рівнегаз Збуту» заборгували майже 184 млн грн

Станом на 1 липня поточного року заборгованість населення Рівненщини перед підприємством-постачальником природного газу ТОВ «Рівнегаз Збут» склала 183 млн 721 тис грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Втім, роз’яснювальна робота у ЗМІ, листи-повідомлення з нагадуванням про необхідність вчасних розрахунків, а також телефонне консультування дало свої позитивні результати. Кожен четвертий боржник звернувся за консультацією щодо можливості укласти договір реструктуризації.

«На жаль, не всім споживачам вдається розраховуватися за спожитий газ вчасно. У кожного свої нюанси, тому кожен випадок потребує індивідуального підходу. Втім для кожного клієнта знаходимо час, спосіб вирішення питання, аби в подальшому накопичений борг не став причиною припинення газопостачання. Оскільки логічно, що його відновлення потягне додаткові витрати», – коментує ситуацію щодо боржників начальник відділу продажу фізичним особам «Рівнегаз Збут» Тетяна Парфенюк.

Отримувачам субсидій, що мають борг, договір реструктуризації гарантуватиме подальшу підтримку від держави у вигляді отримання/перепризначення субсидії.

У випадку порушення обумовлених термінів платежів, «Рівнегаз Збут» залишає за собою право розірвати договірні зобов’язання в односторонньому порядку без повідомлення та вжити заходів щодо примусового стягнення боргів відповідно до чинного законодавства.

Для укладання договору реструктуризації боргу клієнтам необхідно звернутися до відділу продажів фізичним особам «Рівнегаз Збуту» за місцем проживання (Рівне, Здолбунів, Сарни, Гоща, Березне, Дубно, Млинів, Радивилів) для написання відповідної заяви.

Окрім того, для укладання договору реструктуризації при собі необхідно мати: копію паспорта громадянина України; копії документів, якими визначено право власності чи користування побутового споживача на об’єкт або ж (за необхідності) належним чином оформлену довіреність на представника побутового споживача, уповноваженого представляти його інтереси під час процедури укладання договору про реструктуризацію заборгованості.

Нагадуємо, що вчасний розрахунок за спожитий газ позбавить зайвих турбот та витрат.

Для клієнтів «Рівнегаз Збут» діють зручні онлайн-серівіси, що дозволяють усі розрахунки за спожитий газ проводити дистанційно.

Для цього слід зареєструвати Особистий кабінет на сайті 104.ua або ж скористатися Viber-ботом 7104ua, Telegram-ботом 7104ua, чи мобільними додатками 104Mobile (для Android) та 104Mobile Light (для iPhone).

12:29 / 30 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події