«Молтекс Нафта і Газ» планує буріння свердловини №12 на Городоцькому родовищі

«Молтекс Бізнес» в особі дочірнього підприємства «Молтекс Нафта і Газ» інформує про намір спорудження розвідувальної свердловини №12-Городокська, максимальною глибиною 1500м, на Городоцькому газовому родовищі, що на Львівщині, з метою виявлення газових покладів.

Про це йдеться у повідомленні компанії про плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля, розміщеному в реєстрі ОВД Міністерства екології природних ресурсів України, 12 серпня 2019р.

В рамках планованої діяльності з спорудження розвідувальної свердловини глибиною 1500м, роторним способом буріння, за допомогою бурового верстату з дизельним приводом потужністю до 900 кВт, передбачається підключення свердловини з обв’язкою устя свердловини та прокладання газопроводів-шлейфів.

Також розглядаються технічна альтернатива стосовно приводу бурового верстату, який може працювати і на електриці, та ще розглядається варіант - за допомогою турбінного способу буріння.

Довідка Expro:

Дочірнє підприємство «Молтекс Нафта і Газ» - (керівник: Василь Зварич; засновник: Татіана ІТСЕЛЬ Сальдана Ескобар (Панама), кінцевий бенефіціарний власник - Компанія «Молтекс Бізнес» з статутним фондом в 3,7 млн грн), приватна видобувна компанія, яка володіє дозволом на користування надрами Городоцького газового родовища, терміном 2014 – 2034рр

17:00 / 12 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події