«Молтекс Нафта і Газ» планує буріння 4 свердловин на Городоцькому родовищі

Дочірнє підприємство «Молтекс Нафта і Газ» компанії «Молтекс Бізнес» планує спорудження 4 розвідувальних свердловин на Городоцькому газовому родовищі, що на Львівщині. Про це повідомляється в реєстрі ОВД.

Заплановано буріння свердловин №14,15, 16, 17 з метою виявлення покладів газу в нижньосарматських відкладах (горизонти НД-3, НД-4) глибиною 1000м. Буріння передбачене роторним способом за допомогою бурового верстата з дизельним приводом потужністю до 900 кВт.

В разі припливу газу, компанією заплановане підключення свердловин та прокладанням газопроводів-шлейфів орієнтовною довжиною до 3000 м. Роботи по підключенню свердловин розраховані на термін до трьох місяців. У будівельних роботах планують задіяти від 15 до 20 одиниць техніки.

Нагадаємо улітку 2019р «Молтекс Нафта і Газ» також подавав на розгляд до реєстру ОВД намір спорудження розвідувальної свердловини №12-Городоцька.

Як повідомлялося раніше, ліцензією на пошук та розвідку газових покладів на Городецькому родовищі до «Молтекс Нафта і Газ», володіло ДП «Західукргеологія» з терміном дії з 2002р до 2018р. Однак за наказом, та позовом до суду Держгеонадр, держкомпанію передчасно позбавили права користуватися родовищем, через ряд порушень, які виявили на позаплановій перевірці. Зокрема з причин, не відповідності обсягів видобутку природного газу з проектним показниками (в період з січня по травень 2013р видобуто 0,58 млн куб м замість запланованих 5,2 млн куб м), не виконувався пошук і розвідка газових покладів в мезозойських і сарматських відкладах, та не узгоджений проект дослідно-промислової розробки Городоцького родовища.

Довідка ExPro:

ДП «Молтекс Нафта і Газ» компанії «Молтекс Бізнес» - (бенефіціарними власниками є Андрій Буліб’яник, Ярослав та Володимир Лоза через ТОВ «Ллд-Газнафтарегіони» з статутним фондом в 3,7 млн грн), приватна видобувна компанія, зареєстрована у Львівській області (с. Завидовичі), яка володіє дозволом на користування надрами Городоцького газового родовища, терміном 2014 – 2034рр.

13:19 / 25 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події