Міністерство торгівлі США підписало проект угоди про скорочення імпорту урану з РФ

Міністерство торгівлі США 14 вересня підписало проект угоди про скорочення імпорту урану з Росії, протягом наступних 20 років для стимулювати нарощування видобутку урану в США і розвитку американської ядерної енергетики.

Про це 14 вересня повідомило агентство «Голос Америки»

«Якщо угода буде затверджена, то воно буде сприяти відновленню першості Америки в сфері ядерної енергетики і захистить вітчизняну промисловість від демпінгу російського урану», - сказав міністр торгівлі Уілбур Росс.

Документ є поправкою до Угоди про припинення антидемпінгового розслідування щодо поставок урану з Росії та передбачає поступове скорочення квоти на імпорт урану з Росії з 20% - до 15%, починаючи з 2028р. Разом з тим, дана поправка дозволить американським компаніям залишити в силі діючі контракти на закупівлю урану з Росії.

Як зазначається, прийняття даної поправки рекомендувала міжвідомча робоча групи з ядерного палива через занепокоєння Вашингтона з приводу втрати лідерської позиції в ядерних технологіях, а сама ініціатива повинна послужити стимулом для американських виробників атомної е/е та урановидобувних компаній, що мають нестачу інвестицій.

 
12:56 / 15 вересня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події