Міністерство енергетики виступає за продаж газу АТ «Укргазвидобування» на біржі

Міністерство енергетики України вважає необхідним продаж природного газу, який видобуває АТ «Укргазвидобування» (УГВ) на біржі. Про це під час брифінгу повідомив новообраний в.о. Міністра енергетики Юрій Бойко.

За словами Бойка, такий крок дозволить збільшити конкуренцію на українському ринку газу, а також ліквідність самого ринку. Бойко зазначив, що вихід УГВ на біржу забезпечить рівний доступ всіх учасників ринку до ресурсу на конкурентних умовах та у відповідності до прозорого ціноутворення.

«Виконання цих умов значно спростить роботу інших постачальників газу, їхня кількість збільшиться. Внаслідок на ринку буде підвищення конкуренції, автоматичне зменшення ціни та підвищення якості послуг», - заявив Бойко.

Нагадаємо, з 1 серпня 2020р в Україні запрацював ринок природного газу для населення. PSO, яке було покладено на «Нафтогаз» частково відмінено. Разом з тим, до 1 травня 2021р «Нафтогаз» і далі зобов’язаний продавати ресурсу для ТКЕ на умовах PSO.

Як повідомляло ExPro, Секретаріат Енергоспівтовариства оприлюднив пропозиції виходу ресурсу УГВ на біржу.

17:38 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події