Мінфін звільнив з посади члена наглядової ради «Магістральні газопроводи України» Вольтера Больтца

Міністерство фінансів України, як єдиний акціонер ПАТ «Магістральні газопроводи України» (МГУ) прийняло рішення про припинення повноважень Голови Наглядової ради МГУ Вольтера Больтца. Відповідне рішення було прийнято на загальних річних зборах акціонерів 29 травня 2020р.

Наразі Наглядова рада МГУ складається з п'яти членів, а саме трьох незалежних членів - Фабріса Нуайлена, Яна Чадама та Каріни Лучінкіної та двох представників держави - Адомаса Аудікаса та Віктора Пинзеника. Новий незалежний член буде обраний на прозорому конкурсі Номінаційним комітетом.

«Припинення повноважень Вольтера Больтца не матиме негативного впливу на роботу Оператора ГТС України. Наразі в Наглядовій раді МГУ зберігається більшість незалежних членів, відповідно до Плану дій щодо корпоративного управління, що гарантує незалежність у прийнятті рішень», - прокоментував рішення заступник Голови Наглядової ради Адомас Аудіцкас.

Довідка ExPro

ПАТ «Магістральні газопроводи України», 100% акцій якого належить Мінфіну, володіє компанією-оператором ГТС – ТОВ «Оператор ГТС України». Компанія утворена рішенням уряду України 9 листопада 2016 року згідно вимог Третього енергопакету (передбачає розділення компаній з транспортування, зберігання та видобутку газу, реструктуризацію Нафтогазу та ліквідацію Укртрансгазу з утворенням відповідних незалежних компаній).

14:27 / 1 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події