Міненерговугілля не бачить юридичних підстав для відтермінування запуску ринку е/е

На сьогодні не існує юридичних підстав для відтермінування запуску нової моделі ринку електроенергії, яка згідно діючого закону має запрацювати з 1 липня 2019р. Таку заяву сьогодні на своїй сторінці в соцмережі Facebook опублікувало Міністерство енергетики та вугільної промисловості.

«На сьогоднішній день юридичних підстав для відтермінування запуску нового ринку електричної енергії не існує. Міненерговугілля виконано усі необхідні заходи та розроблено усі необхідні нормативно-правові акти вторинного законодавства згідно із законом», - йдеться у повідомленні.

Також прес-служба повідомила, що Кабмін запровадив механізм покладення спеціальних обов’язків, що забезпечуватиме компенсацію різниці між ринковою і регульованою цінами на електроенергію для населення. Цей механізм дозволить уникнути підвищення цін для населення.

Як повідомляв ExPro, 22 травня Кабмін без обговорення на засідання уряду та з гравцями ринку електроенергії прийняв Порядок покладання спеціальних обов’язків на ДП «НАЕК «Енергоатом» та ПрАТ «Укргілроенерго», Порядок проведення аукціонів з продажу електроенергії за двосторонніми контрактами (державною генерацією) та Порядок проведення конкурсу на введення нових генеруючих потужностей. Ці документи (у версії після їх прийняття урядом) досі залишаються неопублікованими, учасники ринку з ними не ознайомлені.

15:44 / 23 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події