Міненерго завершує підготовку Концепції реформи вугільної галузі і розробку методології рентабельності шахт

Міністерство енергетики завершує підготовку Концепції та плану заходів стосовно реформування державних підприємств вугільної промисловості, в тому числі розробку методології, за якою шахти будуть розділено на декілька категорій, для визначення їх подальших перспектив.

Про це повідомила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець, під час зустрічі представників Міненерго та інших державних органів із міжнародними партнерами.

«Ольга Буславець повідомила, що зараз команда Міністерства завершує підготовку Концепції та плану заходів стосовно реформування державних підприємств вугільної промисловості», - йдеться у повідомленні прес-служби профільного міністерства.

При цьому, наразі Міненерго також досліджує потреби ринку в енергетичному вугіллі та завершує розробку методології, за якою шахти будуть розділено на декілька категорій, й надалі будуть оцінені перспективи подальшої долі вугледобувних підприємств.

Разом з тим, Буславець зазначила, що пом’якшити наслідки економічних та соціальних проблем галузі, які виникнуть у процесі трансформації можливо через комплексний підхід.

«Я вважаю, що поєднання міжнародної технічної допомоги з інвестиціями та бюджетним фінансуванням є найкращим варіантом нашого співробітництва», – підсумувала очільниця Міненерго.

Також повідомляється, шо Міжнародні партнери зацікавлені в пілотному проекті трансформації двох мономіст – на сході і на заході України, та очікують від української сторони конкретні пропозиції щодо міст та критерії, за якими вони будуть відібрані.

14:44 / 7 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події