Мінекоенерго розглядає питання зміни керівництва «Нафтогазу України» та «Укренерго» - Оржель

Міністерство енергетики та захисту довкілля розглядає питання щодо зміни керівництва і наглядових рад всіх стратегічних компаній, у тому числі НАК «Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго», повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель під час брифінгу у понеділок.

«Абсолютно», - сказав міністр, відповідаючи на питання журналістів щодо того, чи йде мова щодо зміни керівників «Нафтогазу» та «Укренерго».

Міністр також підкреслив, що він має щодо кожного зі стратегічних підприємств певні питання з ефективності використання коштів, однак зазначив, що попередні керівники за результатами конкурсів можуть повернутися на свої посади.

13:20 / 2 грудня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події