Міненерго розглядає питання з будівництва заводу по виробництву водню – Буславець

Міністерство енергетики розглядає питання з будівництва заводу по виробництву водню, про це 27 липня заявила т.в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець під час прес-конференції.

«Я думаю, що ми будемо розглядати питання з будівництва заводу з виробництва водню. Який сьогодні є трендом і може бути дуже гарним проектом, для того щоб експортувати його у Європу. І це питання сьогодні також опрацьовується у Міністерстві», - сказала Буславець.

Як повідомляло агенство ExPro, Регіональна газова компанія (РГК) долучилась до EU Hydrogen Strategy, та вже розпочала атестацію фахівців газорозподільних компаній по роботі з новим енергоресурсом – воднем.

13:45 / 27 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події