Міненерго розглядає можливість об’єднання «Енергоатому» і «СхідГЗК»

Міністерство енергетики України розглядає можливість об’єднання ДП «НАЕК «Енергоатом» і ДП «Східний гірничо-збагачувальний компінат». Про це 26 листопада 2020р під час брифінгу повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Бойко.

«Зокрема, вчора (25.11.2020р – ред.) було проведено чергову нараду-консультацію на предмет виконання рішення Уряду ще 2019 року, щодо приєднання «СхідГЗК» до «Енергоатому»… насправді, є проект рішення про все ж таки об’єднання «СхідГЗК» і «Енергоатому», що автоматично мало би зняти такого типу проблеми в рамках функціонування єдиного майнового комплексу», - сказав в.о. міністра.

Бойко вказав, що конфлікту між «Енергоатомом» та «СхідГЗК» немає, є тільки затримки по виплатам за урановий концентрат. Також, в.о міністра зазначив, що собівартість видобутку українського уранового концентрату в півтора рази перевищує світові ціни.

Бойко очікує, що до нового року буде знайдено концептуальне рішення по об’єднанню державних підприємств.

11:47 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події