Міненерго реалізує заходи для підняття України в рейтингу Doing Business – Буславець

Міністерство енергетики працює над спрощенням приєднання електроустановок до електричних мереж, завдяки даному показнику Україна може піднятись в щорічному рейтингу легкості ведення бізнесу Doing Business від Світового Банку.

Про це 30 вересня повідомила прес-служба профільного міністерства.

«Міністерство підтримує більшість ініціатив зі спрощення приєднання електроустановок замовників до електричних мереж. Частина цих ініціатив вже реалізується», – зазначила Ольга Буславець.

Зокрема, Міненерго розробило відповідний законопроєкт для вирішення проблем із відведенням земельних ділянок, що іноді призводять до повного блокування процесу приєднання нових електроустановок. Як повідомляє прес-центр міністерства, даний проект закону наразі проходить процедуру погодження в зацікавлених органах влади.

«Найближчим часом проєкт буде подано до Кабінету Міністрів», – пояснила Буславець.

Крім того, міністерство розпочало роботу з передачі операторами систем розподілу (ОСР) до Держгеокадастру інформації про лінії електропередачі, підстанції та інші об’єкти систем розподілу для їх внесення до «Публічної кадастрової карти України».

Буславець, між іншим, наголосила на можливих перешкодах для успішного втілення реформ через зношеність мережевої інфраструктури, яка наразі складає від 50% - до 80%, через що зростає вартість приєднання. Більше того, за словами очільниці Міненерго, нинішня методологія стимулюючого тарифоутворення RAB-тарифів не дозволяє скасувати плату за приєднану потужність та необхідність будівництва підстанційної складової за кошти замовника.

15:36 / 30 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події