Міненерго пропонує збільшити присутність «Енергоатома» на РДД до 40% від виробленої е/е

Міністерство енергетики підготувало проект постанови Кабінету міністрів, якою пропонується запровадити перехідну модель ПСО та дозволити НАЕК «Енергоатом» продавати до 40% виробленої електроенергії на ринку двосторонніх договорів. Про це 31 липня повідомив прес-центр міністерства на Facebook-сторінці відомства.

«На погодженні заінтересованих органів влади перебуває проєкт постанови Уряду, яким впроваджується перехідна модель ПСО на ринку електроенергії перед запровадженням фінансового механізму ПСО. За словами в.о. міністра, документом буде передбачено, що «Енергоатом» отримає можливість продавати на ринку двосторонніх договорів до 40% електроенергії», - йдеться у повідомленні.

За інформацією міністерства, перехідна модель ПСО дасть можливість знизити профіцит на ринку «на добу наперед» та покращити фінансовий стан «Енергоатому».

За словами т. в. о. міністра Ольги Буславець, на сьогодні «Енергоатом» може продавати до 10% електроенергії на ринку двосторонніх. 5% було дозволено продавати постановою Кабміну і ще 5% - нещодавно прийнятим законом про нову модель підтримки «зеленої» генерації.

14:53 / 31 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події