Міненерго пропонує у 2021р прийняти закон про REMIT для ринку електроенергії

Міністерство енергетики України пропонує прийняти у 2021р закон про REMIT (Regulation of energy market integrity and transparency), який сприятиме прозорості операцій ринку електричної енергії. Про це 26 листопада 2020р під час брифінгу повідомив в.о. міністра енергетика Юрій Бойко.

«Наступний стратегічний крок, який також необхідно зробити для того, щоб все ж таки стабілізувати та зафіксувати прозорість правил гри на ринку – це прийняття законопроекту REMIT, який надає широкі права регулятору щодо моніторингу ситуації на ринку, можливості виявлення зловживань і, відповідно, оперативного реагування на такі зловживання», - сказав в.о. міністра.

Бойко додав, що зараз немає об’єктивних важелів впливу на можливі проблемні ситуації на ринку електроенергії, а закон про REMIT дозволить вирішити ці проблеми.

Як повідомляло агентство ExPro, в середині жовтня 2020р член НКРЕКП Ольга Бабій заявила, що із запровадженням REMIT для учасників ринку (порушників законодавства) з’явиться кримінальна та адміністративна відповідальність. Зокрема, регулятор отримає інструменти санкцій за передачу інсайдерської інформації, маніпулювання на ринку. Бабій прогнозувала, що всі генеруючі компанії виступлять проти запровадження REMIT, також членкиня НКРЕКП наголосила, що запровадження даного регулювання - вимога Угоди про асоціацію України з ЄС.

12:51 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події