Міненерго пропонує компенсувати ціну е/е для населення за рахунок відпуску «Енергоатому» по 75 коп/кВт-год

Міністерство енергетики та вугільної промисловості подало на розгляд Кабінету міністрів проект Порядку покладання спеціальних обов’язків на учасників нового ринку електроенергії, згідно якого пропонується забезпечити потреби населення в електроенергії за рахунок товарного відпуску електроенергії державної генерації, зокрема ДП «НАЕК «Енергоатом», ціна електроенергію якого за результатами аукціонів прогнозується на рівні 0,75 грн/кВт-год.

Про це в коментарі для кореспондента ExPro, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«Ми виставили по системі аукціонів 0,75 грн/кВт-год, а ПУПи (постачальники універсальних послуг – ред.) мають викуповувати (за цією ціною – ред.) на аукціоні. Це оптимістично (0,75 грн/кВт-год), адже «Енергоатом» не втратить навіть на ПСО тому, що сьогодні в нього 0,57 грн/кВт-год (нинішній тариф для АЕС – ред.)», - сказав міністр.

Відповідаючи на питання про можливість використання прибутку «Енергоатома» для компенсації низьких цін для населення Насалик зазначив: «Не можна з прибутку, тому що там буде подвійне податкове зобов’язання».

Витрати на закупівлю електроенергії, вироблену з відновлювальних джерел, пропонується закласти в структуру тарифу на передачу ДП «НЕК «Укренерго».

 


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


17:28 / 15 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події