Міненерго пропонує компенсувати ціну е/е для населення за рахунок відпуску «Енергоатому» по 75 коп/кВт-год

Міністерство енергетики та вугільної промисловості подало на розгляд Кабінету міністрів проект Порядку покладання спеціальних обов’язків на учасників нового ринку електроенергії, згідно якого пропонується забезпечити потреби населення в електроенергії за рахунок товарного відпуску електроенергії державної генерації, зокрема ДП «НАЕК «Енергоатом», ціна електроенергію якого за результатами аукціонів прогнозується на рівні 0,75 грн/кВт-год.

Про це в коментарі для кореспондента ExPro, повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«Ми виставили по системі аукціонів 0,75 грн/кВт-год, а ПУПи (постачальники універсальних послуг – ред.) мають викуповувати (за цією ціною – ред.) на аукціоні. Це оптимістично (0,75 грн/кВт-год), адже «Енергоатом» не втратить навіть на ПСО тому, що сьогодні в нього 0,57 грн/кВт-год (нинішній тариф для АЕС – ред.)», - сказав міністр.

Відповідаючи на питання про можливість використання прибутку «Енергоатома» для компенсації низьких цін для населення Насалик зазначив: «Не можна з прибутку, тому що там буде подвійне податкове зобов’язання».

Витрати на закупівлю електроенергії, вироблену з відновлювальних джерел, пропонується закласти в структуру тарифу на передачу ДП «НЕК «Укренерго».

 


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


17:28 / 15 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події