Міненерго планує відмінити спецаукціони «Енергоатому»

Міністерство енергетики України планує відмінити спецаукціони ДП «НАЕК «Енергоатому», на яких продається 5 % електроенергії компанії. Про це 26 листопада 2020р під час брифінгу повідомив в.о. міністра енергетики Юрій Бойко.

«Плануємо відмінити спецаукціони… Спецаукціони об’єктивно втратили свій сенс, це був перехідний крок навчального характеру з певною мінімізацією ризиків, з метою гарантованого унеможливлення спекуляції електроенергії. Тому той обсяг (5%) потрапить у загальний пул електрики «Енергоатому», якою він зможе розпоряджатись на відповідних сегментах ринку», - сказав в.о. міністра. Він не уточнив дату, з якої будуть відмінені аукціони.

11:13 / 26 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події