Міненерго планує посилити кібербезпеку в енергетичному секторі

Міністерство енергетики планує посилити кібербезпеку в енергетичному секторі, шляхом створення проєктного офісу для залучення міжнародної технічної допомоги, проведенню аудиту поточного стану кібербезпеки та організації центру кібербезпеки критичної інфраструктури в енергетиці.

Про це 12 серпня повідомила прес-служба Міненерго.

«Міненерго розпочало активну роботу зі створення системи, що дійсно стане ефективною в умовах сучасних кібернебезпек», – наголосила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Як повідомляється, профільним міністерством вже розроблено план заходів для підвищення рівня стійкості кібербезпеки критичної інфраструктури енергетичного сектору України.

Планом передбачається:

- створення проєктного офісу для секторальної координації та залучення міжнародної технічної допомоги;

- проведення секторального аудиту стану кібербезпеки енергетичного сектору;

- створення секторального центру кібербезпеки критичної інфраструктури енергетичного сектору України.

14:13 / 12 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події