Міненерго обговорило з ОСР та ПУП нову модель ПСО на ринку е/е з диференційованими тарифами

Міністерство енергетики України провело нараду з операторами системи розподілу та постачальниками універсальних послуг, на якій обговорювалася нова модель покладання спеціальних обов’язків з диференційованим підходом до формування тарифів та терміном дії на 4 роки.

Про це 11 червня повідомив прес-центр Міністерства енергетики.

«Вчора, 10 червня, під головуванням першого заступника міністра енергетики Юрія Власенка відбулась нарада з представниками підприємств-операторів системи розподілу (ОСР) та постачальників універсальних послуг (ПУП)... Міністерство презентувало бачення нової моделі ПСО, яка розробляється на горизонт у 4 роки та передбачає диференційований підхід до формування тарифів», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в міністерстві, також за новою моделлю ПСО формуються умови для збалансування грошових надходжень до компаній енергетичного сектору.

Як зазначив заступник міністра Юрій Власенко, Міненерго важливо врахувати думку усіх учасників моделі ПСО, зокрема, ОСР та ПУП.

13:44 / 11 червня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події