Міненерго невдовзі розпочне підготовку Стратегії водневої економіки України

Міністерство енергетики на сьогодні розробляє дорожню карту для розвитку водневих технологій в енергетичному комплексі, а невдовзі відомство перейде до підготовки Стратегії водневої економіки України.

Про це 16 жовтня повідомив прес-центр міністерства з посиланням на слова т. в. о. міністра Ольги Буславець, яка 15-16 жовтня перебуває з робочим візитом у Німеччині та відвідала компанії-виробники обладнання водневих технологій, а також підприємства, які впроваджують такі проекти.

«Міністерство на сьогодні готує дорожню карту і скоро приступить до підготовки Стратегії водневої економіки України, а слідом буде готуватися пакет нормативних і регуляторних актів, необхідних для запуску водневого ринку в Україні», - йдеться у повідомленні.

Коментуючи водневі технології німецької компанії Siemens, Буславець зазначила, що водень може бути використаний для зберігання енергії та балансування енергосистеми.

«Ми побачили, як водневі технології можуть бути секторально інтегровані в різні галузі економіки, житлово-комунальне господарство, транспорт та енергетику. Особливо цікаві рішення з використання водню були запропоновані для балансування енергетичної системи та зберігання енергії, які надзвичайно актуальні для України у зв’язку з нестачею високоманеврової генераційної потужності», - сказала т. в. о. міністра.

Також Булсавець відвідала потужності німецької компанії Thyssenkrupp, яка є виробником сталі та планує в майбутньому налагодити виробництво водню, який замінить споживання частини природного газу.

«Починаючи з наступного року, підприємство (Thyssenkrupp – ред.) планує вводити в експлуатацію по 1 ГВт встановленої потужності електролізерів. Скорочення викидів СО2 є метою концерну», - йдеться у повідомленні.

11:37 / 16 жовтня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події