Міненерго наказало «Енергоатому» активізувати будівництво ЦСВЯП за зверненням Holtec International

Міністерство енергетики наказало ДП «НАЕК Енергоатом» активізувати роботи з будівництва централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП), в результаті ініційованої компанією Holtec International наради.

Про це 25 вересня повідомило Міненерго на своєму порталі.

«У результаті наради Міненерго надало низку доручень НАЕК «Енергоатом» щодо вчасного завершення будівництва сховища. Зокрема, «Енергоатом» зобов’язаний: активізувати роботу з реалізації проєкту; щотижнево звітувати про стан будівництва, наявні проблеми та статус їх вирішення; щотижнево надавати до Міненерго, Holtec International та АТ КІЕП звіти про стан розрахунків у рамках реалізації проєкту; відновити участь представників Міненерго у засіданнях комітету; актуалізувати графік будівництва ЦСВЯП», - йдеться у повідомленні Міністерства.

Як зазначається, нарада що відбулася у профільному міністерстві, була ініційована компанією Holtec International через порушення «Енергоатомом» контрактних умов в рамках проекту будівництва ЦСВЯП.

При цьому, за графіком, перша черга сховища мала б бути запущена у грудні цього року. А в.о. президента «Енергоатом» Петро Котін запевнив, що графік буде дотримано. Водночас Котін повідомив, що для використання ЦСВЯП необхідно побудувати залізничні колії до сховища на ділянці лісу, яка перебуває в управлінні Державного агентства зоною відчуження.

Для цього необхідно отримати дозвіл ДАЗВ, щоб вирубити дерева й АТ «Укрзалізниця» мала змогу прокласти полотно. При чому, такі роботи, з технічних причин, можуть проводитися лише у теплу пору року.

11:22 / 25 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події