Мінекономіки передало завод «Електроважмаш» на приватизацію Фонду держмайна

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передало держпідприємство, потужного виробника електрогенеруючого обладнання, завод «Електроважмаш» на приватизацію Фонду державного майна України.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив профільний міністр Тимофій Милованов.

«Схеми закінчуються. Передав в Фонд держмайна на приватизацію два підприємства. «Електроважмаш» та «Об’єднану гірно-хімічну компанію». Вони рік або більше були в списку на приватизацію», - написав міністр.

За його словами, зацікавлені особи штучно стримували процес приватизації заводу «Електроважмаш».

Довідка ExPro, держпідприємство «Електроважмаш» (м. Харків) займається проектуванням та виготовленням турбогенераторів, гідрогенераторів, крупних машин постійного струму, обладнання для потреб електротранспорту. Також компанія здійснює монтаж та сервісне обслуговування відповідного обладнання. На сьогодні підприємство виготовляє продукцію зокрема для найбільших електрогенеруючих компаній – ДП «НАЕК «Енергоатом» та ПрАТ «Укргідроенерго».

11:36 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події