Мінекоенерго оголосило про відбір членів наглядової ради «Укргідроенерго» від держави

Міністерство енергетики та захисту довкілля оголосило про проведення відбору на посади членів наглядової ради – представників держави ПрАТ «Укргідроенерго».

Про це йдеться в повідомленні на сайті міністерства.

Відбір був оголошений відповідно до наказу міністерства №456 від 28 листопада.

Заяви щодо участі у відборі приймаються до 18:00 (за київським часом) 5 грудня 2019р. В свою чергу результати відбору будуть оприлюднені протягом 30 календарних днів від завершення прийому документів (до 5 січня 2020р).

Крім цього, були опубліковані вимоги до претендентів. Зокрема: потрібно мати вищу освіту таких галузях: «гідроенергетика», «електроенергетика», «атомна енергетика», «гідротехнічне будівництво», «електрична інженерія», «фінанси», «економіка», «право»; мати загальний стаж роботи не менше 10 років, наявність досвіду роботи на керівних посадах (стратегічне або оперативне управління) не менш як 3 роки або стаж на керівних посадах державної служби не менш як 5 років; мати бездоганну ділову репутацію; вільно володіти українською та англійською мовами; мати знання ринку енергетики та інше.

Як повідомляв ExPro, 17 липня Кабінет міністрів схвалив склад наглядової ради «Укргідроенерго», до якого увійшли 4 незалежних представники та 3 представники від держави.

В якості незалежних членів відібрані екс-глава AES Ukraine, який нині очолює Traxys S.A. Стівен Уолш (Steve Walsh), заступник голови Національної асоціації адвокатів України та керівник юрфірми Golaw Валентин Гвоздій, екс-заступник голови Мінекономрозвитку і торгівлі Наталія Микольська та Олег Терлецький, який попрацював в «НАК «Нафтогаз», Міненерговугілля, ДП «Укрторф» і «Укрнафтопродукт».

Членами наглядової ради від держави стали заступник міністра фінансів Василь Шкурак, глава Директорату енергетичних ринків Міненерговугілля Ольга Буславець, глава Департаменту корпоративних і майнових відносин Міненерговугілля Вікторія Кальніченко.

Головою наглядовою ради «Укргідроенерго», під час її першого засідання 22 липня, було обрано заступника Валентина Гвоздія.

12:54 / 2 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події