Міжнародні інвестори планують побудувати у Румунії СЕС потужністю 700 МВт

Група міжнародних інвесторів планує побудувати сонячну електростанцію потужністю 700 МВт в Араді на заході Румунії.

Про це повідомляє видання PV-magazine.

«Сонячна електростанція буде мати потужність 700 МВт і потребуватиме інвестицій приблизно 700 мільйонів євро. Очікується, що він буде побудований на площі 1079 га. Румунська газета Adevarul показала, що за цією компанією стоїть група міжнародних інвесторів, не надаючи додаткових деталей», - йдеться у матеріалі PV-magazine.

Згідно з документом, опублікованим на веб-сайті муніципалітету м. Арад, проект пропонується компанією S.C. West Power Investment Srl.

Як зазначає видання PV-magazine, проект швидше за все, задуманий з метою використання нещодавно запроваджених в Румунії угод про придбання електроенергії (PPA). Проте, інших прямих або непрямих стимулів для великих сонячних станцій в країні не надається.

При цьому, за даними видання, єдиними проектами по будівництву комерційних СЕС у Румунії, є проекти румунського енергохолдингу Complexul Energetic Oltenia (CE Oltenia), який хоче розгорнути проект по встановленню сонячних електростанцій у 310 МВт на території одної із своїх вугільних електростанцій.

Наразі компанія шукає консультантів для проведення техніко-економічного обґрунтування для побудови чотирьох об’єктів, які є частиною плану щодо реструктуризації та декарбонізації.

Розподіл сонячної радіації на поверхні Румунії, дані Світовий Банк.

 
17:54 / 25 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події