«Миронівський Хлібопродукт» шукає постачальника 6 млн куб м газу

ПрАТ «Миронівський Хлібопродукт» шукає постачальника 6 млн куб м газу. Поставки газу розраховані на січень 2020р. Тендер був опублікований на сайті МХП.

Комерційну пропозицію можна надати до 14:00, 17 грудня 2019р. Комерційна пропозиція може бути надана тільки організаціями (в тому числі ФОП), які пройшли акредитацію на сайті МХП.

Всі дані, зазначені на тендерному майданчику під час подання комерційної пропозиції, вважаються офіційною пропозицією компанії-учасника. У випадку зміни чи відмови від поданої пропозиції, або її частини, після проведення тендеру, МХП залишає за собою право анулювання реєстрації компанії на тендерному майданчику на термін від 3 місяців.

Умови оплати:

- Природний газ: 100% післяоплата протягом 5 банківських днів з моменту отримання оригіналів документів.

- Замовлена потужність: 100% післяоплата протягом 5 банківських днів з моменту отримання оригіналів.

- Добове балансування природного газу в рамках +/-10% відбувається за контрактною ціною.

Виконавець: Журавльова Анна, тел.: +38 (050) 315-03-48, e-mail: [email protected]

Довідка ExPro:

Агроіндустріальний холдинг «Миронівський хлібопродукт» — українське ПрАТ, одна з провідних агропромислових компаній України.

МХП — один з лідерів української аграрної індустрії, що має виробничі активи в Нідерландах, Словенії, Словаччині та дистрибуційний офіс в ОАЕ. Компанія заснована 1998 Юрієм Косюком.

Холдинг володіє брендами «Наша Ряба», «Qualiko», «Легко!», «Бащинський», «Ukrainian Chicken». Компанія складається з 11 дистрибуційних центрів (хабів) у великих містах країни. Продукція компанії представлена в 80 країнах.

Детальну та оперативну інформацію щодо закупівель нафтопродуктів ви можете отримати підписавшись на EXPRO Fuel tenders.

Оформити підписку можна за телефоном +38 044 425-55-56 або надіславши заявку на [email protected]

16:58 / 13 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події