Миколу Гавриленка обрали головою наглядової ради «Укрнафти»

Члени наглядової ради ПАТ «Укрнафта» обрали головою наглядової ради Миколу Гавриленка, який також є директором з управління дивізіоном «Нафта» НАК «Нафтогаз України». Відповідне рішення члени наглядової ради ухвалили на засіданні 25 червня 2020р. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогазу».

«Повноваження, які отримав Микола Гавриленко, свідчать про довіру незалежних директорів і представників акціонерів до його компетенцій та досвіду. Ми очікуємо, що наглядова рада зосередиться для оздоровленні Укрнафти та врегулюванні проблемних питань щодо спірних обсягів газу та накопичений податковий борг», — прокоментував обрання голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Генеральний директор АТ «Укртранснафта» Микола Гавриленко з січня 2019р очолює дивізіон «Нафта», що об’єднує нафтотранспортні та нафтопереробні активи «Нафтогазу». З 10 червня 2020 року Гавриленко є представником Нафтогазу в наглядовій раді «Укрнафти».

14:05 / 26 червня 2020

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події