«Миколаївгаз» викрив чергові схеми крадіжок газу на Миколаївщині

В січні-червні АТ «Миколаївгаз» було виконано контрольно-приладове обстеження майже 4 тис газових мереж області, в результаті ліквідовано 63 випадки витоку газу на підземних мережах та 72 випадки пошкодження ізоляційного покриття.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Миколаївгаз».

Зазвичай під час проведення ремонтних робіт, компанія змушена тимчасово призупинити постачання газу споживачам.

«Нерідко ми зустрічаємо обурення з боку споживачів через тимчасове припинення газорозподілу. Але за таких обставин споживачам треба зрозуміти, що всі ці заходи спрямовані на забезпечення безпечної та безперебійної доставки газу до майже 350 тис споживачів регіону», - розповідає головний інженер «Миколаївгаз» Олексій Рубський.

Крім того в «Миколаївгаз» створена бригада з пошуку несанкціонованих під’єднань до системи газопостачання.

За допомогою спеціальних приладів газовики мають можливість діагностувати мережу та виявити ділянки такого втручання.

За 2 останні роки бригадою виявлено близько 70 «лівих» врізок в газову систему. Так днями сталося і в с. Зелений Яр Миколаївського району.

Під час проведення діагностики газопроводів було виявлено два випадки несанкціонованого втручання до газорозподільної мережі.

На дані об’єкти було припинено розподіл газу, складено акти про порушення, а справи буде передано на розгляд комісії.

Вона вже і визначить донарахування збитків, які мають компенсувати АТ «Миколаївгаз» та сплатити порушники задля відновлення у них газопостачання.

«Самовільне втручання в газову систему – дуже серйозна справа. Це не просто крадіжка газу, яка несе фінансові збитки газорозподільній компанії, а в першу чергу – наражання на небезпеку себе, своїх близьких та навіть сусідів», - пояснює начальник служби комплексного приладового обстеження Володимир Трохименко.

Варто відмітити, що донарахування за несанкціонований відбір газу з системи (включаючи сплату за послугу з відключення\підключення) складають десятки, а можуть досягати і 100 тисяч гривень.

Загальна протяжність газових мереж Миколаївської області, якими блакитне паливо надходить до споживачів, становить понад 8,7 тисяч км.

13:45 / 10 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події