Менше половини миколаївців вчасно сплачують «Миколаївгазу» за доставку

Близько 190 тис. споживачів ще мають борги перед АТ «Миколаївгаз».

Станом на початок вересня загальна сума боргу побутових споживачів склала 37,2 млн гривень. Майже 160 тис споживачів газу Миколаївщини своєчасно оплачують за послугу з розподілу газу.

У порівнянні з минулим роком кількість боржників збільшилася на 6,5%. Плата за розподіл газу – це гарантія безаварійного та безперебійного газопостачання.

Адже за кошти, сплачені споживачами за доставку газу, фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби, яка щоденно 24 години на добу 7 днів на тиждень ліквідовує витоки газу, а також ремонт газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які знижують і підтримують необхідний тиск в мережах.

Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу у помешканнях споживачів. Для цього необхідно щоденно заправляти спецтранспорт, закуповувати необхідні матеріали, платити зарплату працівникам, сплачувати податки.

«Миколаївгаз» звертає увагу, що у разі накопичення боргів побутовими споживачами за доставку природного газу, компанія буде вимушена припинити газорозподіл таким споживачам. Адже З 20 серпня 2021р, відповідно до Закону України №1657-IX, знято мораторій на відключення споживачів від комунальних послуг, що мають заборгованість.

Заборона на відключення діятиме тільки в регіонах, де встановлено "червоний" рівень епідеміологічної небезпеки. Для відновлення подачі газу споживачу буде необхідно, окрім суми боргу, оплатити ще й за послугу припинення-відновлення газопостачання. Тож, аби уникнути припинення газорозподілу та додаткових витрат, «Миколаївгаз» закликає своїх клієнтів вчасно розраховуватися за надані послуги - щомісяця до 20 числа.

Також у компанії відмічають, що цього року значно скоротилася кількість споживачів, які жодного разу не платили за розподіл. Якщо на початку року їх було 23 тисячі, то станом на 1 вересня 2021 року стало 12,5 тисяч.

«Якщо нашим клієнтам складно погасити борг за розподіл газу одразу, рекомендуємо їм укласти договір реструктуризації. Строк залежитиме від суми заборгованості та рівня сукупного доходу. І ми дякуємо тим споживачам, які сплачують за послугу вчасно», - говорить комерційний директор «Миколаївгазу» Віталій Нестеренко.

10:25 / 17 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події