МБРР підписав з «Укргідроенерго» кредитну угоду на $211 млн щодо встановлення energy storage та СЕС

Міжнародний банк реконструкції та розвитку, який є основною кредитною установою Світового банку, підписав з ПрАТ «Укргідроенерго» угоду щодо кредитування встановлення гібридних систем накопичення (СНЕ) та генерації енергії на загальну суму $211 млн та $1 млн в якості гранту на впровадження цих технлогій, також банк підписав з Кабінетом міністрів договір гарантій, за яким уряд гарантує (через механізм держгарантій) платоспроможність «Укргідроенерго».

Підписання угоди відбулось 13 вересня за участі Прем’єр-міністр України Дениса Шмигаля та Віце-президента Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б’єрде.

«В рамках заходу генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота та Регіональний директор Світового банку у справах країн Східної Європи Аруп Банерджі підписали Угоди про позику між Міжнародним банком реконструкції та розвитку, Фондом чистих технологій і ПрАТ «Укргідроенерго» та Угоду про грант. Згідно з підписаними кредитними угодами МБРР надав «Укргідроенерго» 177 мільйонів доларів США, Фонд чистих технологій виділив позику в розмірі 34 мільйонів доларів США. Також «Укргідроенерго» отримало грант в розмірі 1 мільйона доларів США на впровадження проєкту», - йдеться у повідомлені Уряду.

Як нагадали в Кабміні, фінансування надається на встановлення 197 МВт систем накопичення енергії у поєднанні із сонячними батареями на гідроелектростанціях Укргідроенерго зокрема: Київській ГАЕС, Канівській ГЕС, Кременчуцькій ГЕС, Середньодніпровській ГЕС та Дністровській ГЕС. Загальна потужність систем накопичення на 5-ти ГЕС – орієнтовно 212 МВт, фотоелектричних установок – 64 МВт. Реалізацію проєкту заплановано до 2024 року.

Довідка ExPro, 30 червня у Вашингтоні Рада директорів Світового банку затвердила пакет фінансування у розмірі 212 мільйонів доларів США.

12:20 / 14 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події