Майже 7 тис пільговиків клієнтів «Львівгаз Збуту» наробили боргів і ризикують втратити субсидії

Напередодні опалювального сезону борги за газ мають 6800 пільговиків та отримувачів субсидій клієнтів ТОВ «Львівгаз Збут».

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«До 1 жовтня «Львівгаз Збут» зобов’язаний передати відділам соцзахисту інформацію щодо боргів споживачів газу, які отримують пільги та субсидії в готівковій формі. Відповідні запити від районних відділень соцзахисту ми вже отримали і підготували списки пільговиків-боржників», – повідомив директор «Львівгаз Збуту» Павло Майк.

На основі цих даних відділення соцзахисту приймають рішення про продовження дії субсидії.

У документі «Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» чітко прописано, що пільговики, яким надається пільга у грошовій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги. Цим же порядком визначено, що напередодні опалювального сезону надавачі послуг інформують про суму простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 гривень).

«Минулого опалювального сезону допомогу від держави на оплату житлово-комунальних послуг отримували 142 тисячі клієнтів «Львівгаз збуту». На сьогоднішній день понад 6800 пільговиків та субсидіантів мають борг за спожитий газ на загальну суму 6,2 мільйона гривень. Щоб не було зайвих хвилювань перед початком опалювального сезону радимо боржникам оплатити рахунки. Якщо фінансова ситуація в родинах критична, ми можемо запропонувати оформити договір реструктуризації боргу», – уточнив Павло Майк.

Клієнти «Львівгаз збуту» мають можливість оплатити рахунки за газ дистанційно через онлайн-сервіси:

Особистий кабінет на сайті 104.ua, Viber-бот 7104ua, Telegram-бот 7104ua, а також через мобільні додатки 104Mobile (для Android) та 104Mobile Light (для iPhone).

14:32 / 25 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події