«Мартін Трейд» отримає ліцензію на постачання електроенергії, а Е.Connect – на газ

Оптовий гравець на ринку світлих нафтопродуктів компанія «Мартін Трейд» має намір отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Про це йдеться в рішеннях Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідне рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП, яке пройде 2 серпня. Нагадаємо в березні 2018 року «Мартін Трейд» отримала ліцензію на поставку і торгівлю природним газом в Україні.

ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)» 25 липня подала заявку до НКРЕКП на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП 8 серпня 2018 року.

Довідка EXPRO:

Група компаній «Мартін» займається великооптовою і дрібнооптовою реалізацією нафтопродуктів з нафтобаз в Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях. Крім того, компанія пропонує природний газ на умовах передоплати.

Група Е.Connect має офіси в Чехії, Словаччині та Україні та займається видобутком та трейдингом енергоресурсів. Зокрема компанія має в активах вугільні шахти «Замчалівська» та «Ростовська» (Росія), долі в ТОВ «Краматорськтеплоенерго». Пропонує до продажу дизельне пальне та природний газ. До кінця 2017 року в проекті приймав участь екс-директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич, який у 2018 році пішов з групи.

16:00 / 30 липня 2018

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події