«Мартін Трейд» отримає ліцензію на постачання електроенергії, а Е.Connect – на газ

Оптовий гравець на ринку світлих нафтопродуктів компанія «Мартін Трейд» має намір отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Про це йдеться в рішеннях Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідне рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП, яке пройде 2 серпня. Нагадаємо в березні 2018 року «Мартін Трейд» отримала ліцензію на поставку і торгівлю природним газом в Україні.

ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)» 25 липня подала заявку до НКРЕКП на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП 8 серпня 2018 року.

Довідка EXPRO:

Група компаній «Мартін» займається великооптовою і дрібнооптовою реалізацією нафтопродуктів з нафтобаз в Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях. Крім того, компанія пропонує природний газ на умовах передоплати.

Група Е.Connect має офіси в Чехії, Словаччині та Україні та займається видобутком та трейдингом енергоресурсів. Зокрема компанія має в активах вугільні шахти «Замчалівська» та «Ростовська» (Росія), долі в ТОВ «Краматорськтеплоенерго». Пропонує до продажу дизельне пальне та природний газ. До кінця 2017 року в проекті приймав участь екс-директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич, який у 2018 році пішов з групи.

16:00 / 30 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події