«Мартін Трейд» отримає ліцензію на постачання електроенергії, а Е.Connect – на газ

Оптовий гравець на ринку світлих нафтопродуктів компанія «Мартін Трейд» має намір отримати ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу. Про це йдеться в рішеннях Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП).

Відповідне рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП, яке пройде 2 серпня. Нагадаємо в березні 2018 року «Мартін Трейд» отримала ліцензію на поставку і торгівлю природним газом в Україні.

ТОВ «Е.КОННЕКТ (УКРАЇНА)» 25 липня подала заявку до НКРЕКП на отримання ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу. Рішення буде прийнято на засіданні НКРЕКП 8 серпня 2018 року.

Довідка EXPRO:

Група компаній «Мартін» займається великооптовою і дрібнооптовою реалізацією нафтопродуктів з нафтобаз в Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській та Чернівецькій областях. Крім того, компанія пропонує природний газ на умовах передоплати.

Група Е.Connect має офіси в Чехії, Словаччині та Україні та займається видобутком та трейдингом енергоресурсів. Зокрема компанія має в активах вугільні шахти «Замчалівська» та «Ростовська» (Росія), долі в ТОВ «Краматорськтеплоенерго». Пропонує до продажу дизельне пальне та природний газ. До кінця 2017 року в проекті приймав участь екс-директор «Укрінтеренерго» Володимир Зіневич, який у 2018 році пішов з групи.

16:00 / 30 липня 2018

Подiї
09:30 / 29 березня, 2022
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
Всі події