«Львівгаз Збут» перерахував до Держбюджету 53 млн грн невикористаних субсидій

ТОВ «Львівгаз Збут» перерахував до державної казни 53 млн грн невикористаних субсидій, які були надані впродовж опалювального сезону 2018/19рр.

Про це йдеться в повідомленні компанії «Львівгаз Збут». В порівнянні із попереднім періодом сума невикористаних субсидій зменшилась в 6,4 рази.

«Львівгаз Збут» провів перерахунок залишків субсидій відповідно до постанови Кабміну.

Впродовж опалювального сезону 2018/19рр у Львівській області субсидію за газ отримали 230 тис споживачів на загальну суму 727,3 млн грн.

На початку травня невикористаними залишились 53 млн грн у 31 тисячі клієнтів компанії. «Сума невикористаних субсидій на рахунках наших клієнтів цьогоріч у 6,4 рази менша, в порівнянні із минулим роком.  Це пов’язано із тим, що субсидію, котра була призначена у 2019р, споживачі отримують у монетизовану вигляді, тобто готівковій чи безготівковій формі», - зазначає директор «Львівгаз Збуту» Павло Майк.

Починаючи від травня і до 1 жовтня поточного року здійснюється переоформлення субсидій на літній (неопалювальний) період. За запитами органів соцзахисту населення компанією передана інформація про наявність або відсутність боргу за 230 тис особовими рахунками клієнтів.

Нагадаємо, що при наявності у споживача простроченої заборгованості в розмірі 340 грн. і більше, житлова субсидія на наступний період не призначається, доки споживач не погасить борг або не укладе договір реструктуризації.

Субсидіантам, які не мають боргів за житлово-комунальні послуги, субсидія на наступний період призначається без подання нових заяв та декларації.

17:23 / 15 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події