Литва занепокоєна поставками електроенергії з Білорусі в Україну

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс висловив занепокоєння тим, що білоруська електроенергія потрапляє на український ринок, що може сприяти розвитку Білоруської АЕС, проти якої виступає литовський уряд.

Про це 24 лютого повідомило видання «Економічна правда» з посиланням на виступи міністра Литви та міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби під час спільного брифінгу.

«Я занепокоєний тим, що білоруська електроенергія потрапляє на український ринок. Комерційні потоки, які досягають України, можуть допомогти подальшому розвитку небезпечної АЕС в Островці», - сказав Ландсбергіс.

У свою чергу Дмитро Кулеба зазначив, що Україна на сьогодні продовжує бути пов’язаною із енергосистемами Росії та Білорусі, проте Україна прагне від’єднатися від цієї системи та приєднатися до європейської мережі ENTSO-E.

«Ми не хочемо наносити шкоду енергетичній та екологічній безпеці Литви. Щоб досягти цього результату, нам слід від’єднатися від радянської, білоруської електромережі», - додав Кулеба.

13:03 / 24 лютого 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події