«Куб-Газ» планує спорудження свердловин, газопроводів та об’єктів облаштування на Північномакіївській площі

ТОВ «Куб-Газ» (входить в групу Burisma Group) планує діяльність з геологічного вивчення нафтогазоносних надр та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням вуглеводнів в межах Північномакіївської площі, що на Луганщині. Про це йдеться в реєстрі ОВД за 4 листопада 2019р.

Як вище зазначалось, планова діяльність полягає в спорудженні свердловин, будівництві газопроводів-шлейфів та об'єктів облаштування родовища згідно проекту пошуково-розвідувального буріння на Північномакіївській площі.

Початкова геолого-економічна оцінка перспективних ресурсів вільного газу та конденсату даної площі була проведена ще в 2014р ДП «Укрнаукагеоцентр». За результатами геологорозвідувальних робіт тут прогнозується 17 газоконденсатних покладів у відкладах московського, башкирського ярусів середнього карбону та візейського ярусу нижнього карбону в інтервалі глибин 1305-3480 м. За час дії спецдозволу були виконані додаткові сейсморозвідувальні та геохімічні дослідження, які стали підставою для складання нового проекту пошуково-розвідувального буріння на Північномакіївській площі.

Нагадаємо, наданий час надрокористувачем у межах Північномакіївської площі нафтогазоносних надр видобуток вуглеводнів не проводився.

Довідка ExPro:

Північномакіївська площа складає 190,05 кв км та знаходиться в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області. Поблизу розташовані Макіївське, Ольгівське і Зайцівське газоконденсатні та Дружелюбівське нафтогазоконденсатне родовища. Спеціальний дозвіл на користування надрами Північномакіївської площі № 3915 від 29 грудня 2010р, та подовжений до 29 грудня 2020р, виданий TOB «Куб-Газ».

ТОВ «Куб-Газ» - (керівник: Ярослав Качурін; кінцевий бенефіціарний власник – «Кубгаз Холдінгс Лімітед (Кіпр)) газовидобувне підприємство, яке розробляє два родовища з сумарним потенціалом 1,151 млрд куб мвуглеводнів, володіє 5 спецдозволами на користування надрами, діяльність на двох з них офіційно призупинена у зв’язку із територіальним розміщенням родовищ у зоні проведення АТО.

Cub Energy володіє 35% активів української нафтогазової компанії «Куб-Газ», 65% володіє Burisma Group.

 

 

13:48 / 8 листопада, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події