«Криворіжгаз» на підготовку до опалювального сезону виділив 4 млн грн

АТ «Криворіжгаз» закінчує підготовку до опалювального сезону і проводить комплекс заходів, спрямованих на підвищення надійності газопостачання споживачам, зокрема у 2020р на ці цілі передбачено 3,7 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Модернізовано 9 газорегуляторних пунктів і 5 шафових газорегуляторних пунктів, крім того здійснений ряд інших робіт, які забезпечать стабільну доставку природного газу до майже 300 тис споживачів.

«Оскільки газорозподільну систему прокладали ще в 60-70-х роках, кількість газопроводів, які потребують ремонту, щорічно зростає, тому, «Криворіжгаз» продовжує модернізацію мереж для безперебійної та безаварійної роботи системи газопостачання Кривого Рогу», - зазначив директор технічний «Криворіжгаз» Борис Рибка.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду співробітники «Криворіжгаз» провели комплексне приладове обстеження 2770 км газових мереж, ліквідували 7359 витоків.

Так само здійснено капітальний ремонт 313 засувок і 11 установок електрохімічного захисту, які захищають газові мережі від корозії.

12:03 / 15 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події