«Криворіжгаз» буде просити НКРЕКП переглянути тариф, щоб отримати ресурс для підвищення зарплат газовиків

Нові тарифи на доставку газу дозволять АТ «Криворіжгаз» збільшити середню зарплату на підприємстві на 12%, проте рівень оплати праці співробітників залишається нижчим за середні зарплати в промисловості по області.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Криворіжгаз» продовжуватиме конструктивний діалог з НКРЕКП, щоб газовики мали достойну оплату праці. Впродовж останніх років середня заробітна плата «Криворіжгазу», передбачена в тарифі, складала 8766 грн на місяць.

Втім, співробітники компанії отримували вищу оплату праці. «Криворіжгаз» знайшло можливість виплачувати працівникам 11387 грн на місяць. Це стало можливим завдяки спрямуванню ресурсів на заробітні плати з інших статей витрат.

Цінуючи своїх працівників, у «Криворіжгазі» вирішили підвищити заробітні плати співробітникам.

При цьому всі вони накопичували борги перед своїми контрагентами і постачальниками. Таким чином, газорозподільні підприємства продемонстрували, що власні співробітники - це головний пріоритет. Нові тарифи на розподіл дозволять в цьому році переглянути діючі заробітні плати в бік підвищення.

З січня на АТ «Криворіжгаз» вони складатимуть 13 009 грн на місяць. Втім, це не дозволить компанії витримувати конкуренцію за цінні кадри на ринку праці. «Ми хочемо стимулювати і утримувати кращі кадри за рахунок достойної оплати праці. Адже АТ «Криворіжгаз» є сервісною компанією. І рівень оплати праці позначається на якості обслуговування клієнтів. Тому ми будемо наполягати, що заробітні плати наших працівників мають бути не меншими за середню заробітну плату по промисловості у відповідній області», - говорить Ганна Ричка, начальник управління з персоналу «Криворіжгазу». Разом з тим, «Криворіжгаз» продовжує інвестувати в своїх співробітників. Під брендом РГК вже відкрито перший центр навчання та розвитку, мережа яких згодом запрацює по всій Україні. Там здійснюється навчання та розвиток лінійного персоналу. Так само продовжується активне співробітництво з провідними українськими бізнес-школами, які працюють з працівниками середньої ланки і готують кадровий резерв для всіх газорозподільних підприємств. «Криворіжгаз» продовжить активно відстоювати інтереси своїх працівників і робити все можливе для того, щоб утримувати кращі кваліфіковані кадри на ринку. Зараз штат компанії укомплектований на 76%. Компанія не в змозі заповнити низку позицій, через низьку оплату праці, передбачену тарифом на розподіл. Так підприємству постійно бракує водіїв, електрозварювальників, слюсарів підземних газопроводів. Показник плинності кадрів складає 24% на рік, при нормі в 8-10 % для промислового сектору.

10:25 / 13 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події