«КПМГ-Україна» надасть консультаційні послуги для «Нафтогаз Цифрові Технології» за 50 млн грн

ТОВ «КПМГ-Україна» надасть консультаційні послуги з розробки фінансової моделі, обробки даних та організації обміну даних у віртуальній кімнаті даних (ВКД)  для ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» вартістю 49,84 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі Prozorro.

За даними тендерної документації, договір між зазначеними компаніями був укладений 21 вересня 2020 р, з обсягом - 5 послуг, та строком дії до 31 травня 2021 р. Сам договір в системі публічних закупівель відсутній.

Довідка ExPro:

ТОВ «Нафтогаз Цифрові Технології» (керівник: Вікторія Токарчук, засновник: НАК «Нафтогаз України») – створене в червні 2018р для інтегрування IT систем в підприємствах Групи Нафтогаз.

ТОВ «КПМГ-Україна» - дочірня компанія всесвітньої мережі KPMG зі штаб-квартирою в Амстелвене (Нідерланди), що надає професійні послуги з аудиту, оподаткування та управлінського консультування.

12:20 / 29 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події