Контролери "Закарпатгазу" передали 200 тисяч показників у додаток «104.ua Контролери»

За рік роботи мобільного додатку «104.ua Контролери», працівники АТ «Закарпатгаз» передали майже 200 тисяч показників лічильників газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Даний сервіс використовується для актуалізації даних споживачів під час контрольного зняття показників лічильників, зокрема інвентаризації. Контрольна фотофіксація показань лічильників фахівцями газових компаній дозволяє уникнути будь-яких розбіжностей зі споживачем, фактичні дані відображаються у особових рахунках клієнтів.

Щодня онлайн-система формує завдання для контрольного зняття показань лічильників природного газу у споживачів. На початку робочого дня контролер відкриває додаток, підключається до сервера і бачить, які адреси потрібно обійти.

«Контролер приходить до споживача, зазначає у додатку дані лічильника та фіксує їх на фото, яке одразу потрапляє до транзитної бази. Вся зібрана інформація опрацьовується автоматично і зберігається у системі. З появою додатку «104.ua Контролери», зникли помилки, похибки, нагромадження та обробка матеріалів у паперовому вигляді. Контролер, окрім показників лічильника у додатку фіксує модель лічильника, його розміщення, стан», — пояснює начальник відділу інспектування «Закарпатгазу» Олександр Кіндяк.

Сьогодні в «Закарпатгаз» працює 100 контролерів, при цьому, кількість споживачів природного газу в області перевищує 275 тисяч. Використання додатку «104.ua Контролери» підвищило якість клієнтського обслуговування та осучаснило стандарти роботи газовиків.

12:55 / 7 травня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події