Комітет Ради з питань енергетики просить Мінфін знизити відрахування прибутку держенергопідприємств до 30%

Комітет Верховної Ради з питань енергетики та комунальних послуг підтримав лист-звернення до Міністерства фінансів з пропозицією внести зміни до урядової постанови та знизити обов'язкову частку відрахування чистого прибутку державних енергетичних підприємств до бюджету з 90% до 30%.

Як повідомляє кореспондент ExPro, таке рішення було підтримане на засіданні комітету.

«Є пропозиція понизити частку відрахування з 90% до не більше 30%», - представив рішення голова комітету Андрій Герус.

За його словами, енергетичні підприємства потребують значних коштів для виконання інвестиційних програм для оновлення значного фонду зношених активів.

Крім цього, дане рішення комітету підтримав віце-президент НАЕК «Енергоатом» Айдин Айсін, який був присутній на засіданні.


Підписуйтесь на нашу Facebook сторінку: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


14:48 / 10 вересня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події