Комітет Ради на наступному тижні може розглянути законопроект про перенесення дати запуску нового ринку е/е

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки може на наступному тижні (27-31 травня) розглянути законопроект № 10318 про перенесення на три місяці дати запуску нового ринку електричної енергії з 1 липня 2019р на 1 жовтня 2019р.

Про це під час Форуму з енергетичної безпеки повідомив перший заступник голови комітету Ради Олександр Домбровський.

«Ми плануємо на найближчому парламентському тижні розглянути, тобто на наступному думаю розгянемо… Я зроблю все для, того щоб цей законопроект був проголосований, для того, щоб ми дали додатково три місяці часу, для того, щоб дуже серйозно підготуватися і перевірити, все те, що підготовлено», - заявив він.

На думку Добровського, головна проблема полягає в тому, що ніхто не знає, чи запрацюють необхідні інструменти ефективно.

«Їх необхідно протестувати в паралельному режимі. Треба зробити зовнішній технічний аудит. Трьох місяців, за великим рахунком, цього буде достатньо. Через три місяці буде новий парламент, новий уряд і вже вони будуть нести відповідальність: або вони запускають ринок е / е, якщо все буде готово, або вони будуть приймати якесь інше рішення», - додав нардеп.

Також на питання чи прийме Рада даний законопроект, Домбровський відповів: «Я вірю в здоровий глузд цього скликання Ради».

Як повідомляв ExPro, 22 травня народні депутати Олександр Домбровський та Лев Підлісецький зареєстрували законопроект про відтермінування на три місяці дати запуску нового ринку електричної енергії.


Всі новини можна також читати на нашій Facebook сторінці: https://www.facebook.com/EXPROElectricity


 

16:07 / 23 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події