Комісія при Нацагентстві з питань держслужби обрала Кирилюка на посаду голови Держгеонадра

Комісія з питань вищого корпусу державної служби, яка діє при Національному агентстві з питань державної служби України, відібрала на вакантну посаду Голови Державної служби геології та надр нинішнього виконуючого обов’язки голови цього органу Олега Кирилюка. Відповідне рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні комісії.

В подальшому рішення комісії потребує погодження в Кабінеті міністрів, який і має призначити нового керівника Держгеонадра.

Відповідаючи на питання про майбутні плани на посаді Голови Держгеонадра, Кирилюк зазначив, що планує запровадити електронну процедуру проходження заявок від надрокористувачів, що дозволить їм оперативно та прозоро відслідковувати свою пропозицію.

«В першу чергу, це відкриття надходження заяв. На мою думку, пакети документів мають заходити в електронному вигляді, реєструватися і надрокористувач повинен бачити всі етапи руху – від дати реєстрації в Держгеонадра і далі де вона знаходиться - в облраді, в Мінприроди, в райраді, в сільраді, включаючи погодження координат в Держгеоінформ», - сказав він.

Також Кирилюк повідомив, що служба вже підготувала для проведення майбутніх аукціонів ряд нових нафтогазових ділянок.

«На сьогодні ми підготували для проведення аукціонів більше 30 нафтогазових ділянок та біля 30 ділянок з іншими корисними копалинами. Серед таких копалин є бурштин, кольорові метали, графіт – все те, що має величезний попит не лише в Україні, та і у всьому світі, це те, що відноситься до матеріалів критичної сировини», - сказав він, додавши, що в цьому році на аукціони буде виставлено більше 30 тис квадратних кілометрів надр для видобутку вуглеводнів.

16:18 / 12 березня, 2019